piątek, 31 stycznia 2014

Czytam, by myślęc - Wyzwanie autorskie!

Chciałabym zaprosić wszystkich do wyzwania autorskiego. Nosi ono tytuł "Czytam by myśleć".
Na czym będzie polegało to wyzwanie? Co miesiąc trzeba będzie przeczytać co najmniej jedną książkę, która będzie miała jakieś wewnętrzne znaczenie (po przeczytaniu której, trzeba będzie się zastanowić nad tym co się przeczytało i wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski). Uważam bowiem, że czytanie, po to, aby czytać jest po prostu głupie! Książki mają dać nam wiedzę, ale żeby ją zyskać trzeba się postarać. I po to właśnie będzie to wyzwanie.

Zasady wyzwania

  1. Czas trwania: od 1 lutego (nie od stycznia, bo dopiero niedawno wpadłam na ten pomysł) do 31 grudnia z możliwością przedłużenia.
  2. Do wyzwania można dołączyć się w każdym momencie pisząc w komentarzu pod postem "Zgłaszam się" i podając (jeżeli się ma) swojego bloga, ponieważ będę robiła listę osób biorących udział w wyzwaniu.
  3. Aby brać udział w wyzwaniu nie trzeba mieć bloga.
  4. Jeżeli ma się bloga, konto na lubimy czytać czy coś w tym stylu, co miesiąc należy dodać chociaż jedną (jak ktoś może, to więcej) recenzje, lub chociaż krótki opis książki, którą się przeczytało i napisać o wnioskach, jakie się wyciągnęło po przeczytaniu lektury. Trzeba równie napisać, że książka bierze udział w tym wyzwaniu, po czym dodać link, lub banner do tej strony.
  5. Trzeba napisać u siebie na blogu (jeżeli się go ma), że bierze się udział w wyzwaniu.
  6. Jeżeli jest to możliwe, proszę o rozpowszechnianie wyzwania, aby wzięło w nim udział jak najwięcej osób!

Mam nadzieję, że pomysł wam się podoba, i że zechcecie wziąć w nim udział!


PS. proszę nie zapisywać się pod tym postem, ale TUTAJ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje wszystkim za komentarze ♥ One naprawdę motywują i dają siłę do dalszej pracy♥
Uwaga: komentarze wulgarne i niemiłe będą usuwane! Możecie wyrażać swoje zdanie, ale w kulturalny sposób.
Możecie się również reklamować, ale jak przeczytacie post i coś o nim napiszecie. Nie będę udostępniała komentarzy typu: "Fajny wpis + 3 linki na bloga itp." Reklamować to wszystko możecie w zakładce "Zareklamuj się" :-)
Za wszystkie miłe rzeczy jeszcze raz dziękuje ;-)