sobota, 26 kwietnia 2014

Czy to nie dziwne?

Wiecie, kiedy naprawdę czuję, że żyję? W takich chwilach, jak niedawno. Gdy podczas oberwania chmury mam szansę wymknąć się z domu i stać, w koszulce, pod parasolem i ręką łapać chłodne krople deszczu. Wdychać orzeźwiającą woń wody. I chociaż właściwie wszędzie wokół niebo jest czyste i mogłoby się wydawać, że pada tylko nade mną, zdaje mi się, że jestem szczęśliwsza z tą moją małą burzową chmurką, niż ludzie bez niej. 
Czy to nie dziwne, że właśnie wtedy, kiedy zdaje się, że wszystko jest przeciwko nas, możemy poczuć co to prawdziwe szczęście?
UŚMIECHNIJ SIĘ!
Pamiętaj, że Bóg podarował nam wszystko: i chmurkę i deszcz. I że we wszystkim zawarł cząstkę Siebie. Chciał połączyć nas ze sobą. I chce. Nadal próbuje i nie spocznie, dopóki nas nie zbawi!
We wszystkim jest trochę Jego boskości. Bo przecież wszystko jest Jego. Jednak jednoczenie jest nasze - człowiecze. I dlatego On jest Bogiem - bo stał się człowiekiem i umarł, aby nas zbawić.
Naprawdę nie przejmujcie się. Przeciwnościami losu, czymś, co nie ma sensu. Na co nie macie wpływu. Przecież każdemu Bóg zaplanował COŚ. I to COŚ to właśnie COŚ - wielkie, tajemnicze, ale również piękne i niezwykłe. To COŚ pisane dużymi literami. COŚ OD BOGA.
Uśmiechnijcie się!
Jeżeli macie na coś wpływ zmieńcie to na lepsze! Jeżeli nie, to pomódlcie się. Bóg się o was zatroszczy! Pamiętajcie, że przecież jest Bogiem. I was kocha! Nieważne co się wydarzy!4 komentarze:

 1. Piękny pozytywny wpis, tylko, że czasami jest naprawdę trudno nie przejmować się czymś na co nic nie poradzimy. Bezcelowe i bezsensowne, ale i tak się przejmujemy :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Emmi, podoba mi się, że mówisz otwarcie o swoich uczuciach i poglądach. Jak Karolina uważam, że jest to bardzo pozytywny wpis, inny niż wszystkie. Pozdrawiam, Marcelina ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny początek!
  Zapraszam do mnie : http://carpe-diem-photos.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz pozytywne nastawienie do życia :) Jak ja... choć kocham mrok, jestem wieczną optymistką :D Podoba mi się, że szczerze mówiesz o tym, co myślisz. I ogólnie bardzo podoba mi się Twój blog. Jest taki oryginalny i niepowtarzalny. Możesz tutaj przeczytać interesujące recenzje, ale i dowiedzieć się czegoś fascynującego. Takie blogi naprawdę lubię.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje wszystkim za komentarze ♥ One naprawdę motywują i dają siłę do dalszej pracy♥
Uwaga: komentarze wulgarne i niemiłe będą usuwane! Możecie wyrażać swoje zdanie, ale w kulturalny sposób.
Możecie się również reklamować, ale jak przeczytacie post i coś o nim napiszecie. Nie będę udostępniała komentarzy typu: "Fajny wpis + 3 linki na bloga itp." Reklamować to wszystko możecie w zakładce "Zareklamuj się" :-)
Za wszystkie miłe rzeczy jeszcze raz dziękuje ;-)