piątek, 8 sierpnia 2014

Akcja "Porozmawiajmy o Twojej recenzji"

Już jakiś czas temu do głowy wpadł mi pewien pomysł, który chciałabym wcielić w życie. Mianowicie akcja "Porozmawiajmy o Twojej recenzji".
Już wam tłumaczę, o co chodzi w tej akcji. Chcę żebyście podsyłali mi linki do recenzji książek, które ja również recenzowałam u siebie na blogu. Następnie będę wybierać kilka takich recenzji i sama będę je recenzowała.
O co chodzi z recenzowaniem recenzji? Nie chcę pisać, jak zbudowana jest dana recenzja. Czy autor recenzji popełnił jakieś błędy ortograficzne itp. Nie, bo sami nie czulibyście się swobodnie, gdybym oceniała wasze recenzje pod tym względem i akcja najprawdopodobniej by nie wypaliła. 
Chodzi o to, że będę skupiała się na tym, kto jak spostrzegł daną książkę i będę porównywała to do tego, jak ja ją spostrzegłam  i powstanie taka dyskusja. I właśnie o to chodzi, aby do tej dyskusji dołączyło jak najwięcej osób. 
Oczywiście na początku takiej "recenzji" będę pisała z jakiego bloga "wzięłam" recenzję.
Dodatkowo każdy wpis z tej serii będzie oznaczony takim banerkiem:


Tak więc jeżeli na Waszym blogu jest recenzja książki, którą ja również recenzowałam i chcecie abym coś o niej skrobnęła, to właśnie pod tym postem zostawcie mi do niej link.

Na razie to wszystko. Jakbyście mieli jakieś pytania, to piszcie również w komentarzach, a na pewno na nie odpowiem :-)

Pozdrawiam :*

5 komentarzy:

 1. Fajny pomysł - tego jeszcze nie było w blogosferze :)
  Hmm... jak coś - z chęcią poczytałabym Twoje "skrobnięcie" do "Rywalek" - jeśli oczywiście będziesz miała chęci :)
  http://mirror-of--soul.blogspot.com/2014/03/rywalki-kiera-cass.html

  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej :> Ciekawy pomysł, z takim się jeszcze nie spotkałem c: Czekam zatem na pierwszy post z tej akcji. Może sam się kiedyś przyłączę? Pozdrawiam, Avenix.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł na akcję! Ja z chęcią się zgłoszę odnośnie recenzji "Łzy" Lauren Kate - http://faaantasyworld.blogspot.com/2014/06/za-lauren-kate.html :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj zgłaszam się ! :) Super pomysł :)
  I znalazłam wspólne: "Urodzona o północy" :)
  Zapraszam: http://pieknoczytania-recenzje.blogspot.com/2014/05/urodzona-o-ponocy-c-c-hunter.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Interesujący pomysł. Czasami rzeczywiście brakuje mi w blogosferze dyskusji i mam wtedy wrażenie, że poszczególne wpisy są odizolowane od reszty, takie samotne wyspy. ;) Nie pisałam o żadnej z recenzowanych przez ciebie książek, ale chętnie się przyjrzę temu, jak rozwinie się akcja.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje wszystkim za komentarze ♥ One naprawdę motywują i dają siłę do dalszej pracy♥
Uwaga: komentarze wulgarne i niemiłe będą usuwane! Możecie wyrażać swoje zdanie, ale w kulturalny sposób.
Możecie się również reklamować, ale jak przeczytacie post i coś o nim napiszecie. Nie będę udostępniała komentarzy typu: "Fajny wpis + 3 linki na bloga itp." Reklamować to wszystko możecie w zakładce "Zareklamuj się" :-)
Za wszystkie miłe rzeczy jeszcze raz dziękuje ;-)