niedziela, 29 czerwca 2014

Podsumowanie czerwca!

Wakacje! Przybywajcie!

Już są wakacje! Jestem taka szczęśliwa! Czerwiec minął mi tak szybko! A szczególnie ostatnie dni... Dyskoteka... Rozdanie świadectw... Pożegnanie z klasą... Kiedy to było? Nadal mam wrażenie, że w poniedziałek znowu pójdę do szkoły i spotkam się ze znajomymi. W ogóle nie dociera do mnie, że po wakacjach idę do gimnazjum. Na razie jednak raduje się z czasu na czytanie książek, którego mam mnóstwo.
Jutro wyjeżdżam na obóz. Jadę nad morze (około sześć godzin jazdy) i biorę ze sobą trzy książki (jadę na tydzień - normalnie obóz trwa trzy). Są to:

"Niebo istnieje... naprawdę!"
"Time Riders (kupione dzisiaj)"
"Ulysses Moore: Wrota czasu"

Wyjazd na pewno będzie świetny! W dzień po przyjeździe do domu jadę na kolonie i również nie będzie mnie tydzień. Najbardziej prawdopodobne jest, że kolejna recenzja pojawi się (jeśli nie dzisiaj) za dwa tygodnie (lub za tydzień, w niedzielę, jak mi się uda).

A teraz podsumowanie!

KSIĄŻKI PRZECZYTANE W CZERWCU (W KOLEJNOŚCI, W JAKIEJ CZYTAŁAM):

"Elita" Kiera Cass [recenzja]
"19 razy Katherine" John Green [recenzja]
"Czytelniczka znakomita" Alan Bennet [recenzja]
"Pandemonium" Lauren Oliver [recenzja]
"Jesteś cudem" Regina Brett [recenzja niedługo]
"Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku" Demi Lovato [recenzja]
"Tubylerczykom spełły fajle" Henry Kuttner [recenzja niedługo]
"Rycerz widmo" Cornelia Funke [recenzja niedługo]

Jednym słowem wspaniały wynik czerwcowy, aczkolwiek mógłby być jeszcze lepszy. Ten jednak w pełni mnie zadowala. Dodałam też kilkanaście nowych postów w tym WWO (patrz: poprzednie posty) :-)

W czerwcu zdarzyło się wiele pięknych rzeczy, ale żeby nie przedłużać opowiem tylko o kilku z nich. -nawiązałam współpracę z Wydawnictwem Egmont (to znaczy współpracę nawiązałam wcześniej, ale wreszcie dostałam tomik recenzencki, który właśnie kończę czytać, a po wyjeździe go zrecenzuję).
-okazało się, że jestem jedną z najlepszych absolwentów klas szóstych (średnia 5,9) i zostałam zaproszona na uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych.
-obejrzałam ekranizację "Gwiazd naszych wina" ♥
-zostałam wyróżniona w ogólnopolskim konkursie pisania listów!
-czułam, że naprawdę żyję - chyba najpiękniejsza rzecz w tym miesiącu.


A co tam u was? Jak wam minął czerwiec?

5 komentarzy:

 1. Mi minął wspaniale, przeczytałam rekordową liczbę książek (20!) i naprawdę jestem zadowolona. Gratuluję współpracy i życzę miłych wakacji:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z przeczytanych przez Ciebie książek miałam okazję spotkać się z Elitą, całkiem niezła. Chciałabym zapoznać się jeszcze z książką Greena. :)
  Życzę mile spędzonego obozu! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oo, sporo przeczytałaś! Życzę miłej lektury z Ullyssesem, bardzo milo wspominam książkę, choć dawno ją czytałam. :) Miłych wakacji!
  shelf-of-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje wszystkim za komentarze ♥ One naprawdę motywują i dają siłę do dalszej pracy♥
Uwaga: komentarze wulgarne i niemiłe będą usuwane! Możecie wyrażać swoje zdanie, ale w kulturalny sposób.
Możecie się również reklamować, ale jak przeczytacie post i coś o nim napiszecie. Nie będę udostępniała komentarzy typu: "Fajny wpis + 3 linki na bloga itp." Reklamować to wszystko możecie w zakładce "Zareklamuj się" :-)
Za wszystkie miłe rzeczy jeszcze raz dziękuje ;-)